Leo VLAEYMANS & Marc VERDONCK

geassocieerde notarissen

image001

Duffelsesteenweg 20

2860 - Sint-Katelijne-Waver

 

BTW BE 0871.358.027 - RPR Antwerpen, afdeling Mechelen

 

Tel : 015/31.43.31

Fax : 015/31.87.80

 e-mail (algemeen) : info@notariaatskw.be

Geassocieerde notarissen :

Leo Vlaeymans  e-mail : leo.vlaeymans@notariaatskw.be

Marc Verdonck  e-mail : marc.verdonck@notariaatskw.be

Medewerkers :

Johan De Bondt    e-mail : johan.debondt@notariaatskw.be

Dorien Verhoeven    e-mail : dorien.verhoeven@notariaatskw.be

Philippe Verdonck   e-mail : philippe.verdonck@notariaatskw.be

Gitta Plettinckx    e-mail : gitta.plettinckx@notariaatskw.be

Kim Van Geel    e-mail : kim.vangeel@notariaatskw.be

Vanessa Wouters    e-mail : vanessa.wouters@notariaatskw.be

Sofie Van Limbergen    e-mail : sofie.vanlimbergen@notariaatskw.be

Lindsay Leflere    e-mail : lindsay.leflere@notariaatskw.be

Vronique Dockx   e-mail : veronique.dockx@notariaatskw.be

Ellen Beuckelaers    e-mail : ellen.beuckelaers@notariaatskw.be

 

 * * *

Wegwijzer om het kantoor te bereiken

(via E 19 Antwerpen-Brussel)

 

U komt van Antwerpen of Brussel via E19.

In Mechelen neemt U afrit nr. 9 (Mechelen-NOORD).

U houdt steeds rechts en volgt de richting Sint-Katelijne-Waver (grote bocht naar rechts). U rijdt op de R6.

Na 1,5 km komt U aan een kruispunt (met verkeerslichten) met rechts de fabriek "CG Power Systems Belgium" (vroeger "Pauwels Trafo") : U rijdt rechtdoor.

Na dit kruispunt volgt u 1,1 km rechte baan; U komt opnieuw aan een kruispunt (met verkeerslichten) : U rijdt opnieuw rechtdoor.

Na dit kruispunt volgt U 1,5 km rechte baan; U komt aan een overbrugde rotonde : U neemt daarvr de afrit rechts (wegwijzer met richting F Sint-Katelijne-Waver Z.1-2 - N105)

Op de rotonde slaat U rechts af (richting F Sint-Katelijne-Waver Z.1-2 - N105) = Heisbroekweg.

Na 1 km komt U aan een kruispunt (met verkeerslichten) : U rijdt rechtdoor.

Na 1,5 km komt U op een T-splitsing : U rijdt naar rechts richting "Centrum" (= Stationsstraat) en komt alzo na 1,5 km in het centrum van Sint-Katelijne-Waver.

Vanaf daar volgt U de richting Duffel (vr het centrum naar links = Duffelsesteenweg).

Het kantoor is gelegen vlak naast de gemeentelijke parking Duffelsesteenweg.

Parking is er ofwel op de gemeentelijke parking naast het kantoor, ofwel op de parking in het centrum op de Markt ( 200 m van het kantoor).

 

kantoor SKW (k)

 

Openingsuren kantoor

 

Maandag : 09.00-12.30 en 13.30-18.00

Dinsdag : 09.00-12.30 en 13.30-20.00

Woensdag : 09.00-12.30 en 13.30-18.00

Donderdag : 09.00-12.30 en 13.30-18.00

Vrijdag : 09.00-12.30 (namiddag gesloten)

Zaterdag en Zondag : gesloten

Wettelijke feestdagen : gesloten